Bezpieczeństwo i wygoda
Zapewnienie gotówki poprzez samoobsługowe systemy stało się od pewnego czasu standardowym elementem usług finansowych.
W celu zaspokojenia potrzeb klienta Powiatowy Bank Spółdzielczy w Węgrowie zainstalował Bankomaty, które zapewniają samoobsługowy dostęp
do gotówki przez całą dobę.

Ergonomia bankomatów
Bankomaty zainstalowane przez nasz Bank charakteryzują się ergonomiczną, bardzo wygodną budową, która zapewnia optymalną obsługę dla wszystkich Klientów. Wszystkie elementy sterowania i kontroli usytuowane są w taki sposób, aby mogły być łatwo dostępne. Klienci mają wszystko, czego potrzebują na linii wzroku. Prowadzenie użytkownika przez głośno i wyraźnie mówiący moduł jest bardzo proste, dlatego jest dobrze przyjmowane przez Klientów. Zastosowane wyświetlacze z płaskimi panelami są jasne a klawiatura (podgrzewana) ma odpowiednio wyeksponowane klawisze, co stanowi ułatwienie w obsłudze.

Bezpieczeństwo operacji
Wydawanie gotówki stanowi bardzo ważny czynnik dla Klientów. W tym zakresie bankomaty instalowane przez Powiatowy Bank Spółdzielczy w Węgrowie spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Wyposażone są w sejf wysokiej klasy oraz dodatkowe zabezpieczenia..

Niezawodność
Zespół regulacji warunków klimatycznvch umożliwia niezawodne działanie bankomatów w temperaturach od -33 C do + 55 C . Gwarancja jakości ku zadowoleniu Klientów. Samoobsługowe systemy naszego Banku charakteryzują się bardzo wysoką jakością produktu.

Karty: karta wewnętrzna PBS Węgrów, MAESTRO, POLCARD, VISA

Bankomaty zainstalowane są w Centrali Banku, Oddziale w Sadownem, w Stoczku, w Grębkowie i w sklepie Biedronka w Węgrowie na ulicy Podlaskiej 1, W Galerii Mistrza Jana ul. Wyszyńskiego 7