NAKLEJKA_VISA PAYWAVE

Naklejka zbliżeniowa VISA PayWave to:

Nowoczesny produkt bankowy, który zapewnia stały, szybki i bezpieczny dostęp do środków zgromadzonych na rachunku. Jest topołączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych.

Szybkie i wygodne zakupy na wyciągnięcie ręki

Łatwe i szybkie płacenie za zakupy z wykorzystaniem funkcjonalności zbliżeniowej  

Bezpieczeństwo transakcji

Stały dostęp do swoich pieniędzy

Możliwość płatności w Internecie

Płać naklejką zbliżeniową VISA PayWave za zakupy do 50 zł – szybciej niż gotówką, bez użycia kodu PIN.

Naklejka zbliżeniowa VISA PayWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

Naklejka zbliżeniowa umożliwia Ci dokonywanie płatności zbliżeniowych bez konieczności podania kodu PIN do kwoty 50 zł. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkie transakcje powyżej 50 zł wymagają podania kodu PIN.

Koszt wydania naklejki zbliżeniowej: 0 zł

Koszt obsługi naklejki zbliżeniowej: 0 zł. W ramach specjalnej oferty Bank nie pobiera miesięcznej opłaty za obsługę naklejki zbliżeniowej przez pierwsze 36 miesięcy od daty jej wydania. Oferta obowiązuje dla naklejek zbliżeniowych wydanych do 29.02.2016 r.


Karty zbliżeniowe VISA PayWave są akceptowane w całej Polsce i na świecie. Aktualna lista partnerów akceptujących karty zbliżeniowe VISA znajduje się na stronie internetowej www.visa.pl